BARINAĞIMIZIN MİSAFİRLERİ Tüm misafirlerimizi görmek için tıklayınız
ATEŞ
Bu tatlı çocuğu bir geceyarısı bir Facebook ilanında gördüm, ilan diyordu ki "13 yaşında barınakta yaşamayı beceremez"...
Tabii ki beceremez, bir düşünün, bir evde yaşamış ve muhtemelen 13 seneyi bir zincirin ucunda geçirmiş, yosunlu su içmiş, küflü ekmek yemiş... Ama bir ailesi varmış, sokakta yiyecek için savaşmamış, bildiği kötü de olsa bir parça ekmek önüne konmuş.
Barınak öyle mi, orada her dakika ayakta kalma, yaşama mücadelesi veriliyor, ıslak, buz gibi beton üstünde yatılıyor, eğer şanslıysa yirmiyi aşkın köpeğin içinde bir parça yemek yenilebiliyor...
Bu söylediklerim genç bir hayvan için geçerli... Ya 13 yaşındaysa çocuk, artık onun için gün gün bitsin bu işkence dönemi başlıyor.
Ateş eminim genç bir köpek iken ateş gibiydi, şimdi zor yürüyor, gözleri görmüyor, tüyleri dökülmüş, mantardan yaralar açılmış... Çünkü ailesi yaşlandığı için barınağa üstünde binlerce kene ve pirenin açtığı yaraları umursamadan TERK etmiş.
Onu geceyarısı ilanda gordum, çok istedim onu, ve ALDIM.
Evime ve yüreğime hoşgeldin ATEŞ, söz veriyorum annen seni hiç terketmeyecek.
Devamı...
HEIDI
Adı: Heidi
 
Yaşı: 2 yaşında
 
Cinsiyeti: Dişi
 
Omuz Yüksekliği: 54 cm
 
Kısırlaştırma durumu: Kısırlaştırıldı.
 
Karakteri: Heidi alfa bir karakter, diğer köpeklerle arası iyi ama onlarla oyun oynamayı pek tercih etmiyor. İnsanlari seviyor.  Kediler ile anlaştığı bilinmiyor.
Devamı...
KAJU
Adı: Kaju
 
Yaşı: 2 yaşında
 
Cinsiyeti: Dişi
 
Omuz Yüksekliği: 54 cm
 
Kısırlaştırma durumu: Kısırlaştırıldı.
 
Karakteri: Kaju oyuncu bir kız, yemeğine ve rahatına düşkün. Diğer köpeklerle arası iyi. İlk başta biraz çekingen ama insanları seviyor. Kediler ile anlaştığı bilinmiyor.
Devamı...
AYKIZ
Adı: Aykiz
 
Yaşı: 2.5 yaşında
 
Cinsiyeti: Dişi
 
Omuz Yüksekliği: 58 cm
 
Kısırlaştırma durumu: Kısırlaştırıldı.
 
Karakteri: Enerjik, dominant bir kiz ve yemek yemeyi çok seviyor. Ayrica uykusuna düşkün. Diğer köpeklerle arası iyi. İnsanlari seviyor.  Kediler ile anlaştığı bilinmiyor.
Devamı...
WebPEK Yazılım & Programlama